Прізвище, ім’я та по батькові Іщук Сергій Валентинович
Дата народження 19.08.1987
ВНЗ Житомирський державний університет імені Івана Франка
Дата закінчення 2009 рік
Факультет Фізико – математичний
Спеціальність Фізика та математика
Кваліфікація Вчитель фізики, математики, астрономії, ОБЖ
Попереднє місце роботи Барашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
Період з 2008р. по 2011р.
Місце роботи Березівський ліцей
Період з 2011р.
Категорія Спеціаліст вищої категорії
Посада Директор школи, учитель інформатики та фізики
Загальний педстаж 14 років

Моє педагогічне кредо:

"Учень, не амфора, яку потрібно наповнити знаннями, а факел, який треба запалити!" (Б.Паскаль)

Моє життєве кредо:

«Можливо все, на неможливе потрібно просто більше часу!»

Моя педагогічна філософія:

• розвивати, навчати, виховувати одночасно;

• максимально враховувати індивідуальні здібності учнів;

• будувати роботу на позитивних емоціях вчителя й учня;

• всебічно розвивати творчі здібності дітей;

• формувати свідому, активну особистість та громадянина;

  • розширювати кругозір учнів, знання з предмета через ІКТ.

Методична проблема школи:

«Особистісний розвиток учасників освітнього процесу»

Методична проблема вчителя:

«Формування комп'ютерної грамотності та створення середовища для всебічного розвитку особистості на уроках інформатики, використовуючи інноваційні методи викладання»


  • у 2004 році закінчив Житомирську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів №27 і здобув повну базову середню освіту;/Files/images/Без імені.jpg
  • у 2009 році закінчив Житомирський державний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та математика» та здобув кваліфікацію вчителя фізики, математики, астрономії та ОБЖ./Files/images/222.jpg

Науково – методична діяльність

  • Приймаю участь у засіданнях педагогічної ради школи, та виступав з доповіддю «Індивідуальний та диференційований підхід у роботі з “кризовими” родинами»
  • Систематично приймаю участь у засіданнях методоб’єднання вчителів природничо – математичного циклу школи та вчителів інформатики Житомирського району.
  • На методоб’єднанні вчителів інформатики району виступав з доповіддю «Організація та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».
  • На методоб’єднанні вчителів природничо – математичного циклу виступав з доповіддю «Формування інформаційно – комунікаційних компетентностей на уроках інформатики».

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

  • З 2010 року – районний та шкільний координатор Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».
  • 11 – 13 листопада 2018 року в школі пройшов Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер-2018”.
  • В конкурсі прийняли участь 8 учнів 2-5 класів.

/Files/images/Untitled-1.jpg


Відкриті уроки

1. Провів відкриті уроки на теми: «Побудова діаграм і графіків на основі табличних даних»(інформатика, 11клас); «Клавіатура» (інформатика, 5 клас); «Карти знань, їх призначення. Редактор карт знань» (інформатика, 7 клас), «Використання найпростіших формул.Практична робота №3: «Використання формул в електронних таблицях» (інформатика, 11 клас).

2. 11 березня 2016 року разом із вчителем історії провів інтегрований урок у 9 класі на тему: «Розвиток науки і техніки ХІХ ст. Магнітна дія струму. Дослід Ерстеда.»

3. 24 березня 2017 р. разом із вчителем історії провів інтегрований урок з інформатики та історії у 10 класі на тему: "Інтерактивні презентації. Анімаційні ефекти зміни слайдів. Встановлення і утвердження тоталітарного радянського режиму."

27 квітня 2017 р. на методоб’єднанні вчителів інформатики району проводив відкритий урок з інформатики у 10 класі на тему: «Додавання до відеокліпу відеоефектів. Практична робота «Створення відеокліпу.»

4. 14 березня 2019р. у 10 класі провів відкритий урок з інформатики на тему: "Створення та адміністрування сайту".


Тиждень інформатики

1. Щорічно в листопаді проводиться тиждень інформатики.

2. Під час проведення тижня учні приймають участь у різноманітних конкурсах та інтелектуальних іграх з інформатики, а саме: «Інтелектуальна гра «Найрозумніший» з інформатики», «Інтелект – шоу «Брейн - ринг» з інформатики», «Інтелектуальна гра «Інфоманія», «Інтелектуальна гра «Турнір знавців інформатики», «Конкурс знавців WORD», «Вікторина «В країні Ребусландії».

3. В 2016 - 2017 н.р. тижень інформатики було перенесено на лютий. Під час тижня було проведено наступні заходи: "Брейн ринг з інформатики" для старшокласників, "Гра - квест з інформатики" для учнів середньої школи та конкурс на кращий малюнок "Мій друг та помічник комп’ютер"для учнів молодшої школи.


Створив шкільний сайт Березівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та творчо й креативно працюю над його інформаційним змістом, дизайном, раціональним представленням мапи сайту.
Адреса сайту: http://berezivka-zhyt-school.edukit.zt.ua

2013 – 2014 н.р.

1. В 2013-2014 н.р. Рудюк Максим, учень 11 класу, зайняв ІV місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та ІV місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно – комунікаційних технологій.

2. У 2013-2014н.р. матеріали на тему: «Використання сучасних засобів навчання, їх цілі та досягнення» були представлені на районному етапі Обласної постійно діючої виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2014».


2015 – 2016 н.р.

1. В 2015-2016 н.р. Фисюк Андрій, учень 11 класу, зайняв ІV місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно – комунікаційних технологій, Весельська Рената, учениця 10 класу зайняла V місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно – комунікаційних технологій.

2. У 2015 – 2016 н.р. Швець Юрій, учень 9 класу зайняв І місце на І етапі та став учасником ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у секції «Фізика та астрономія», тема роботи «Дослідження оптичних властивостей смектичних рідких кристалів».

2016-2017 н.р.

1. У 2016 -2017 н.р. Смірнов Владислав, учень 10 класу, зайняв ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно - комунікаційних технологій.

2. У 2016-2017н.р. матеріали на тему: «Формування комп'ютерної грамотності на уроках інформатики з використанням інноваційних методів викладання» були представлені на районному етапі Обласної постійно діючої виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2017».

3. У 2016-2017 н.р. взяв участь у І туріВсеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» та став лауреатом, зайнявши ІІІ місце.

Уроки інформатики

1. Працюючи в школі вчителем інформатики та фізики, проводжу велику кількість уроків із використанням інформаційно - комнікаційних технологій.

2. Для пояснення нового матеріалу використовую наступні засоби:

- комп’ютер;

- робота в мережі Інтернет;

- використання програми Microsoft Office PowerPoint;

- для узагальнення і систематизації знань учнів з теми використовую програму MyTest;

- пояснення матеріалу через локальну мережу за допомогою NetSupportSchool.

3. Програма NetSupport School дозволяє демонструвати екран комп’ютера вчителя одночасно на всіх комп’ютерах, які підключені до однієї мережі. NetSupport School надає можливість навчати і надавати допомогу учню зі свого комп’ютера. Також вчитель може взяти під контроль комп’ютер учня, що не дає йому розслабитися і зайнятись своїми справами.

/Files/images/Untitled-2.jpg


Науково – методична діяльність

1. 22.11.2012р. приймав участь в обласному семінарі вчителів математики в смт Іршанськ Володарськ – Волинського району .
2. 9.04.2014р. взяв участь в обласному семінарі – практикумі для керівників гуртків аерокосмічного напрямку «Аерокосмічний напрямок діяльності навчального закладу, як невід’ємна складова основного змісту сучасної освіти.»
3. 11.06.2014р. прийняв участь в обласному семінарі районних координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер”.
4. 22.10.2015р. брав участь в обласному семінарі - нараді для педагогічних керівників науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у наукових відділеннях математики, економіки, фізики і астрономії, комп’ютерних та технічних наук.

Кiлькiсть переглядiв: 1225

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.